KOMPLEXNÍ FYZIOTERAPIE PÁNEVNÍHO DNA

Byly jste spokojené?

Praha východ

Anonymní 24.05.2016
Paní Hurtíkovou mohu všem vřele doporučit. Především za její osobní individuální přístup, pečlivost a zkušenosti. Po každé terapii jsem se cítila báječně, nabitá a plná endorfinů. Ženské tělo zná dokonale a určitě Vás každé setkání pohladí také po duši. Vydechněte a dopřejte si ten nejlepší relax při cvičení, který prospěje celému tělu. Ida je zároveň velmi dobrým posluchačem, který navrhne i jiná doporučení, která prospějí Vašemu tělu, a to komplexně.

Petra N.L., Praha 24.05.2016
Na základě poporodních komplikací – poranění svalů pánevního dna – mi byla lékařem doporučena terapie u paní Bc. Idy Hurtíkové. Paní Ida mě naučila znovu ovládat svaly pánevního dna. Pod jejím odborném vedení jsem se je naučila používat, posilovat a zároveň i relaxovat. Vše potřebné mi paní Ida dostatečně vysvětlila a ukázala. Její terapie nespočívá v léčbě pouze „nemocné oblasti“, ale přistupuje v terapii k pacientovi komplexně s cílem změnit u něho vše potřebné, co povede k nápravě. Terapii přizpůsobuje konkrétním potřebám daného jedince a jeho specifikům. Empatie, naslouchání, pochopení a vstřícné příjemné vystupování je u ní samozřejmostí! Pro mne je paní Ida profesionálka ve svém oboru.

Petra V., Praha, manažerka 19.05.2016
Jsem ráda, že mne Náhoda přivedla k Idě. Nevěřila bych, jak jiná může být „masáž“ (termín Shiatsu mi do té doby nic neříkal)  - jak může ulevit tělu, ale i pročistit hlavu. A jak všechno souvisí se vším – že např. s řadou neduhů dnešní uspěchané doby mohou pomoci i zdánlivé drobnosti  – např. uvědomit si a cestou do práce procvičit neviditelné svaly pánevního dna nebo se naučit správně chodit do a ze schodů.
<< 1 | 2 | 3