KOMPLEXNÍ FYZIOTERAPIE PÁNEVNÍHO DNA

Byly jste spokojené?

pudendální neuralgie

Hana Vondráčková 13.03.2020
Chtěla bych z tohoto místa poděkovat paní Idě Hurtíkové za vysoce profesionální přístup při řešení mých zdravotních komplikací. Podle toho, co jsem si zde přečetla, opravdu každá žena u paní Idy najde pomoc a pochopení. Mohu jen potvrdit z více než roční péče a díky ní neklesám na mysli, to ona mně stále podporuje a díky ní věřím, že situaci zvládnu.

Díky za pomoc i empatii.

Díky

DANA Praha 19.02.2020
Milé ženy.
Můj gynekolog mi sdělil, že mám ochablé pánevní dno, což by
v konečném důsledku mohlo vést i k operaci. Na doporučení jsem vyhledala paní magistru Hurtíkovou, která mne naučila velmi jednoduché cviky na posílení pánevního dna. Začala jsem tyto cviky pravidelně cvičit a věřila, že mi pomohou. A že se mi někdy cvičit nechtělo, nemusím ani říkat. Přesto jsem vydržela
a po roce šla na pravidelnou prohlídku na gynekologii. Pan doktor mi sdělil, že mám nález zcela normální, žádné snížení.
Děkuji moc paní magistře za její schopnosti a empatii se kterou se mi věnovala. A se cvičením budu i nadále pokračovat.
Ženy, jde to i v šedesáti letech!

Díky

Ida 11.01.2019
Milé mé ženy, ráda bych vám všem touto cestou poděkovala za vaše slova. Vážím se důvěry, se kterou jste se na mně obrátily a otevřely si mi. Jen díky tomu, jsme mohly něco změnit. Je to hlavně zásluhou vaší práce a vytrvalosti, hledání času a prostoru ke cvičení během všedního zápřahu v osobním životě. Byla jsem a budu průvodkyní v krajinách vašeho těla. Dělám to ráda. Ještě jednou děkuji. Vaše Ida.

Fyzioterapie po porodu

Aneta 07.01.2019
Dobrý den,
pani Hurtikovou jsem vyhledala na doporuceni me gynekolozky

Re: Fyzioterapie po porodu

Aneta 07.01.2019
Dobrý den,
pani Hurtikovou jsem vyhledala na doporuceni me gynekolozky par mesicu po porodu. Na fyzioterapii jsem dochazela priblizne 6 mesicu behem kterych se mi pod peclivym a profesionalnim vedenim pani Idy podarilo dat sve telo opet do poradku a zbavit se obtizi.
Pani Hurtikova je skvela fyzioterapeutka a velmi prijemna zena.

Tachov

Anna 28.12.2018
Již 6 let trpím nepříjemnými pocity svědění,tlaku a při delší chůzi až bolesti v pochvě a podbřišku.Protože jsem po gynekologické stránce v pořádku,nabízeli mi lékaři na řešení mého problému antidepresiva.
Paní Hurtíkovou jsem navštívila na doporučení Prof.MUDr.Mašaty z nemocnice u Apolináře.Jsem ráda,že mě neodradila vzdálenost,setkání s paní Idou bylo velmi příjemné.
Během několika schůzek mě naučila cviky na uvolnění pudendálního nervu,které mi velmi pomáhají.
Moc jí za to děkuji.

Strakonice

Martina 17.12.2018
K paní Hurtíkové jsem byla doporučena gynekoložkou, na kontrole po šestinedělí (2. porod, obě děti 4 kg) s nálezem povislá přední děložní stěna (s hrozbou operace). Po 4 návštěvách na fyzioterapii (a poctivém cvičení) se nejen toto zlepšilo, ale díky komplexnímu přístupu jsou tatam roky táhnoucí se bolesti zad (která se s oběma dětmi, které v 5 měsících vážily 9 kg, rychle zhoršovala).
Fyzioterapii mohu jen doporučit, přístup je profesionální, velmi vstřícný a setkání byla vždy příjemná.
Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji a přeji mnoho spokojených klientek.

svaly pánevního dna

Markéta 17.06.2018
Paní Hurtíková je nejen skvělá fyzioterapeutka, citlivá i důsledná...ale především neuvěřitelně empatická žena s rozhledem a přesahy daleko nad rámec fyzioterapie.
Moc děkuji, odnesla jsem si mnohem víc, než "jen" znovu zapojené svaly pánevního dna..!

Bolesti

J.K. Vysočina 15.05.2018
Paní Hurtíkovou mi doporučila sexuoložka s problémem se kterým mi mnoho let nikdo nedokázal pomoci. Díky vysoké odbornosti a citlivému přístupu paní fyzioterapeutky moje problémy rychle odezněly, za což jsem ji moc vděčná a všem paní Hurtíkovou vřele doporučuji!

H.

Tetiana 09.01.2018
Po porodu měla jsem velké poranění rupturu 3 st. Nemohla jsem udržit plyny. To byl hlavní problém s kterém přišla. Paní Hurtíková mi moc pomohla. Je velmi profesionální a pečlivý člověk. Teď jsem v pořádku a hlavní problém je vyřešen. Tak že jsem moc vděčná a sčasna. Rada bych všem doporučila paní Hurtíkovu.
1 | 2 | 3 >>