FYZIOTERAPIE PRO ŽENY

Byly jste spokojené?

Díky

Ida 11.01.2019
Milé mé ženy, ráda bych vám všem touto cestou poděkovala za vaše slova. Vážím se důvěry, se kterou jste se na mně obrátily a otevřely si mi. Jen díky tomu, jsme mohly něco změnit. Je to hlavně zásluhou vaší práce a vytrvalosti, hledání času a prostoru ke cvičení během všedního zápřahu v osobním životě. Byla jsem a budu průvodkyní v krajinách vašeho těla. Dělám to ráda. Ještě jednou děkuji. Vaše Ida.

Fyzioterapie po porodu

Aneta 07.01.2019
Dobrý den,
pani Hurtikovou jsem vyhledala na doporuceni me gynekolozky

Re: Fyzioterapie po porodu

Aneta 07.01.2019
Dobrý den,
pani Hurtikovou jsem vyhledala na doporuceni me gynekolozky par mesicu po porodu. Na fyzioterapii jsem dochazela priblizne 6 mesicu behem kterych se mi pod peclivym a profesionalnim vedenim pani Idy podarilo dat sve telo opet do poradku a zbavit se obtizi.
Pani Hurtikova je skvela fyzioterapeutka a velmi prijemna zena.

Tachov

Anna 28.12.2018
Již 6 let trpím nepříjemnými pocity svědění,tlaku a při delší chůzi až bolesti v pochvě a podbřišku.Protože jsem po gynekologické stránce v pořádku,nabízeli mi lékaři na řešení mého problému antidepresiva.
Paní Hurtíkovou jsem navštívila na doporučení Prof.MUDr.Mašaty z nemocnice u Apolináře.Jsem ráda,že mě neodradila vzdálenost,setkání s paní Idou bylo velmi příjemné.
Během několika schůzek mě naučila cviky na uvolnění pudendálního nervu,které mi velmi pomáhají.
Moc jí za to děkuji.

Strakonice

Martina 17.12.2018
K paní Hurtíkové jsem byla doporučena gynekoložkou, na kontrole po šestinedělí (2. porod, obě děti 4 kg) s nálezem povislá přední děložní stěna (s hrozbou operace). Po 4 návštěvách na fyzioterapii (a poctivém cvičení) se nejen toto zlepšilo, ale díky komplexnímu přístupu jsou tatam roky táhnoucí se bolesti zad (která se s oběma dětmi, které v 5 měsících vážily 9 kg, rychle zhoršovala).
Fyzioterapii mohu jen doporučit, přístup je profesionální, velmi vstřícný a setkání byla vždy příjemná.
Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji a přeji mnoho spokojených klientek.

svaly pánevního dna

Markéta 17.06.2018
Paní Hurtíková je nejen skvělá fyzioterapeutka, citlivá i důsledná...ale především neuvěřitelně empatická žena s rozhledem a přesahy daleko nad rámec fyzioterapie.
Moc děkuji, odnesla jsem si mnohem víc, než "jen" znovu zapojené svaly pánevního dna..!

Bolesti

J.K. Vysočina 15.05.2018
Paní Hurtíkovou mi doporučila sexuoložka s problémem se kterým mi mnoho let nikdo nedokázal pomoci. Díky vysoké odbornosti a citlivému přístupu paní fyzioterapeutky moje problémy rychle odezněly, za což jsem ji moc vděčná a všem paní Hurtíkovou vřele doporučuji!

H.

Tetiana 09.01.2018
Po porodu měla jsem velké poranění rupturu 3 st. Nemohla jsem udržit plyny. To byl hlavní problém s kterém přišla. Paní Hurtíková mi moc pomohla. Je velmi profesionální a pečlivý člověk. Teď jsem v pořádku a hlavní problém je vyřešen. Tak že jsem moc vděčná a sčasna. Rada bych všem doporučila paní Hurtíkovu.

Svaly panevniho dna

Iveta, Most 13.09.2017
Pani Hurtikova mi byla doporucena gynekologem. Dekuji ji za velice profesionalni pristup. Je velice mila, jemna a dokaze poradit a pomoci prijemnou cestou, velice empaticky clovek. Skoda, ze diky vzdalenosti a me zaneprazdnenosti jsem nemohla prijet vicekrat. Tuto damu vrele doporucuji vsem co maji gynekologicke problemy.

Svaly pánevního dna

Nela, Praha 11.07.2017
Paní Hurtíková je rozhodně velmi milá a profesionální osoba. Jako fyzioterapeutka je velmi schopná a určitě bych ji každému doporučila. Fyzioterapii mi doporučili na urogynekologii, protože se mi často vracejí záněty močových cest a po urologické a gynekologické stránce jsem měla vše naprosto v pořádku, proto mi bylo doporučeno posilovat svaly pánevního dna a zajít si s tím na fyzioterapii. Na začátku jsem byla skeptická protože jsem si neuměla představit, že by mi takto jednoduché cviky mohly nějak pomoci, ale ze zánětů jsem byla již velmi zoufalá, proto jsem byla už ochotná zkusit cokoliv. Zjistila jsem, že cviky jsou poměrně jednoduché a opravdu účinné. Záněty se mi občas stále vrací, ale je to rozhodně lepší. Vyzkoušela jsem několik různých věcí najednou a nemyslím si, že by zlepšení nastalo jenom díky fyzioterapii, ale rozhodně jsem poznala obrovský rozdíl v sexu. Potom, co jsem začala svaly pánevního dna posilovat, tak jsem po čase zjistila, že si sex mnohem více užívám a rozdíl byl opravdu velký, proto mohu říct, že to cvičení rozhodně zabírá. V poslední době jsem měla dost stres v práci a se cvičením jsem přestala a rozdíl teď poznám i v sexu, protože když jsem svaly posilovala, tak jsem si sex užívala mnohem víc, ale stres z práce bohužel na nějakou dobu vytěsnil všechno ostatní. Situace se ale již zklidnila a se cvičením chci opětovně začít a věřím, že sex se opět zlepší. Chci tím však říct, že aby člověk opravdu dosáhnul zlepšení, tak je potřeba opravdu poctivě cvičit, protože bez pravidelného cvičení nikomu nepomůže ani velmi schopný fyzioterapeut. Věřím však, že pokud se člověk dokáže k pravidelnému cvičení přimět, paní Hurtíková mu pak dokáže pomoci a nasměrovat ho, aby se mu jeho problémy zlepšily.
1 | 2 >>