Byly jste spokojené?

Slova díků nestačí

Valentina Š. 02.06.2016
Moje maminka (75 let) trpí již několik desítek let silnou inkontinencí, kterou v jejím případě nelze ani operativně odstranit.

Prodělala jsem v mládí mimoděložní těhotenství a všechny další gynekologické komplikace na sebe nenechaly dlouho čekat. Nepatrný únik moči mne varoval, že i tento problém se může dále jen zhoršovat. Je mi 48 let a já si nedokázala představit, že bych měla skončit jako maminka. Je to strašně nepříjemné.

Byla jsem smířena i s variantou operace, jen kdyby pomohla tuto nepříjemnost odstranit.

Vyhledala jsem odborné vyšetření u pana docenta na gynegologické klinice U Apolináře a ten mne doporučil místo operativního zákroku therapii a cvičení pánevního dna u paní Idy Hurtíkové.

Už její první přijetí bylo nad očekávání vstřícné a přívětivé. Paní Ida Hurtíková vyhodnotila mojí zdravotní situaci a začala mne připravovat na cvičení pod jejím vedením. Výsledky se začaly dostavovat a já musím říct, že dnes již vůbec nevím, co je to nechtěný únik moči. Zklidnila jsem se i psychicky, protože vím, že pod odborným a kvalitním vedením lze odstranit i velké zdravotní komlikace i bez operativního zákroku.

Zkušenost s citlivým a individuálním přístupem paní Idy Hurtíkové je pro mne velmi cenná a nezaplatitelná. Jsem jí vděčná za moje zdravotní zlepšení a především zlepšení kvality života ženy v mém věku.

Děkuji jí za to každý den. S úctou Valentina, Praha